RealEscort Finland
Girls

Kati tulossa Poriin, Tikkurilaan ja Lappeenrantaan! Lämmintä kohtaamista, kiimaista panemista, kuumaa hierontaa tai palvottava domme - Mistä sä sytyt? ❤️

Kati 🇫🇮

Current location: Pori

Info:

Age
34
Height (cm)
175
Weight (kg)
75
Hips (cm)
Shoe size
40
Color of hair
Dark Blonde
Eye color
Blue
Color of skin
Light
Cup size
F
Silicone breasts
No
Shaving
Shaved
Smoker
No
Nationality
Finnish
Piercings
Tattoos

Offering:

Escort
Yes
Massage
Yes
Striptease
No
Types of Payment
Cash

Pricing Details:

15 min

InCall (Visit Me)
100 EUR
Cumshots
1

30 min

InCall (Visit Me)
150 EUR
Cumshots
Unlimited

45 mins

InCall (Visit Me)
200 EUR
Cumshots
Unlimited

1 hour

InCall (Visit Me)
250 EUR
Cumshots
Unlimited

90 min

InCall (Visit Me)
350 EUR
Cumshots
Unlimited

2 hours

InCall (Visit Me)
450 EUR
Cumshots
Unlimited

Additional hour

InCall (Visit Me)
200 EUR
Cumshots
Unlimited

Dinner date

InCall (Visit Me)
600 EUR
Cumshots
Unlimited

All night

InCall (Visit Me)
1.400 EUR
Cumshots
Unlimited

24 hours

InCall (Visit Me)
2.000 EUR
Cumshots
Unlimited

Handjob

InCall (Visit Me)
70 EUR
Cumshots
1

Blowjob

InCall (Visit Me)
80 EUR
Cumshots
1

Reviews: Overall satisfaction

Good: 3 | Bad: 0

Ad description

Ilmoitus on näkyvissä hyvissä ajoin etukäteen, jotta voit varmistaa tapaamisen varaamalla ajan ennakkoon. Mut tavoittaa parhaiten viestitse, vastaan puheluihin ainoastaan työpäivinä jos ehdin. Tämä on mulle ihana sivuharrastus, olen tavattavissa satunnaisesti.

Tulevat keikat, joille on mahdollista tehdä jo varauksia:
Pori 14.-16.6.
Tikkurila 30.6.-1.7.
Lappeenranta 23.-25.7.

Olen suomalainen, muodokas ja viehättävän naisellinen. Mulla on pitkät hiukset, luonnolliset F-kupin rinnat ja kauniit kasvot. Olen korkeakoulutettu ja keskustelutaitoinen, helposti lähestyttävä ja aidosti läsnäoleva. Ihmisten kohtaaminen on mulle aina merkityksellistä.

Teen vain asioita, joista itse nautin, ja se välittyy kaikessa toiminnassani. Tämä toki kattaa ilahduttavan laajan valikoiman erilaisia asioita, ja nautinnon tuottaminen on mun intohimoni. Pidän hellästä rakastelusta, rajummasta panemisesta ja kaikkea siltä väliltä. Erikseen sovittaessa myös dominoivammat otteet mua kohtaan on ok. Sormettaa saa kevyesti, ja suuseksi onnistuu suojauksella. Mulla on uudenlaisia superohuita suojia, joissa on miellyttävä tuntuma. En harrasta kielisuudelmia, mutta kevyt pussailu on kivaa. Seksin jälkeinen halailu ja juttelu on ihanaa.

Dommena olen rauhallisen vakaa, arvovaltainen ja monipuolinen. Pitkän kokemuksen myötä osaan ottaa huomioon myös turvallisuuden kaikessa tekemisessä. Innostun helposti erilaisista fetisseistä (omia suosikkeja erityisesti jalat, cei ja sph), valtaleikeistä ja fantasioiden toteuttamisesta. Multa löytyy strap-on ja monenlaista kinkyvarustetta.

Lähden mielelläni illallistreffeille (3h 500e, 4h 600e), joista vähintään puolet kuluu sinun tarjoamasi aterian parissa. Tuttujen asiakkaiden kanssa voin neuvotella joustavammin pidemmistä, 5-24h kestävistä tapaamisista. Illallistreffejä ja pidempiä tapaamisia on mahdollisia sopia keikkojen ulkopuolellakin.

Kerro mulle mistä sä haaveilet, mikä sut saa syttymään ♥️ Kuuntelen avoimin mielin kaikenlaisia toiveita, mun kanssa sun ei tarvii miettiä kehtaatko. Jos sun toiveet vaativat jotain erityisempää panostamista tai välineistöä, sovitaan niiden kustannuksista erikseen.

Sun keholla, iällä, vammoilla tai suhdestatuksella ei ole mulle merkitystä, kunhan olet täysi-ikäinen ja kohtelias. Osaan huomioida erilaisia rajoitteita, ja toivonkin, että kommunikoit niistä avoimesti. Mun kanssa voi myös turvallisessa ilmapiirissä harjoitella seksitaitoja, jos olet kokemattomampi tai omat taidot muuten mietityttää.

Tulethan paikalle ajoissa, puhtaana ja selvinpäin. Voit käydä suihkussa mun luona, puhtaita pyyhkeitä ja pesuaineita löytyy. Kondomin käyttö on ehdotonta, samoin toistemme yksityisyyden ja rajojen kunnioittaminen. Ethän yritä neuvotella näistä tai hinnoistani.

Toivottavasti nähdään pian 😍

Eroottinen hieronta:
30min käsihoidolla 100e, suihinotolla 110e, seksillä 150e
45min käsihoidolla 150e, suihinotolla 160e, seksillä 200e
60min käsihoidolla 200e, suihinotolla 210e, seksillä 250e

Halailua, läheisyyttä ja juttelua (alus)vaatteet päällä/cuddling with clothes on:
30min 90e, 45min 140e, 60min 190e.

Golden shower +50e
Anaali +50e
Latex-asu +30e (varattava ajoissa)

I speak English! I'm a Finnish curvy woman with insatiable sex drive. I'm great company both in bed and outside of it. With me you can have a horny quickie, a long dinner, or anything in between, and in any case I'll make you feel special.

I'm coming to Pori, Tikkurila and Lappeenranta. Please notice that my ad is online in advance.

Blowjob always with condom, oral sex to me also with protection. I expect you to be polite and respect my boundaries and privacy. Prices are fixed. Do not try to negotiate about my prices or about using condom. Please send me a message telling clearly what you are looking for. My services include sex, handjob, blowjob, erotic massage, domina and fetish.

Erotic massage:
30min with handjob 100e, blowjob 110e, sex 150e
45min with handjob 150e, blowjob 160e, sex 200e
60min with handjob 200e, blowjob 210e, sex 250e

Contact

Contact hours

Monday
Closed
Tuesday
Closed
Wednesday
Closed
Thursday
Closed
Friday
Closed
Saturday
Closed
Sunday
Closed
Say: I found your ad on RealEscort

I speak:

English: Good
Finnish: Good

Kindly inform me that you found my ad on RealEscort Finland

General Warning!

Do not send money in advance when booking an escort service!
Ads of this nature are typically and likely SCAMS. They often demand your validation as a new customer by requesting a specific sum of money through various methods such as Paysafecard, Coupons, Google Play Card, PayPal, Vipps, Bank / Wire Transfer, Account to Account, etc.

This is a universal cautionary notice for all visitors and is not specifically related to the ad you are currently viewing.

My Coworkers

Punapäinen Aura

Kajaani | Kuopio (incl. Nilsiä)
9. June

View ad

Ihana elovena Milla

Kajaani | Kuopio (incl. Nilsiä)
9. June

View ad

Services

The red warning icon indicates that the service comes with specific instructions. Read More...

Travel Itinerary

June 2026

Tuesday
9
Satakunta: Pori
Wednesday
10
Satakunta: Pori
Thursday
11
Satakunta: Pori
Friday
12
Satakunta: Pori
Saturday
13
Satakunta: Pori
Sunday
14
Satakunta: Pori
Week 25
Monday
15
Satakunta: Pori
Week 26
Friday
26
Uusimaa: Helsinki (Helsingfors), Vantaa (Vanda)
Saturday
27
Uusimaa: Helsinki (Helsingfors), Vantaa (Vanda)
Sunday
28
Uusimaa: Helsinki (Helsingfors), Vantaa (Vanda)
Week 27
Monday
29
Uusimaa: Helsinki (Helsingfors), Vantaa (Vanda)
Tuesday
30
Uusimaa: Helsinki (Helsingfors), Vantaa (Vanda)

July 2026

Wednesday
1
Uusimaa: Helsinki (Helsingfors), Vantaa (Vanda)
Thursday
2
Uusimaa: Helsinki (Helsingfors), Vantaa (Vanda)
Week 29
Saturday
18
Sunday
19
Week 30
Monday
20
Tuesday
21
Wednesday
22
Thursday
23
Friday
24